banner28

'Karasu Belediyesi'nde Ramazan Bayramı Mesaisi'

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla alınacak tedbirler için koordinasyon toplantısı düzenledi.

'Karasu Belediyesi'nde Ramazan Bayramı Mesaisi'
banner3

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Ramazan Bayramı öncesinde, Başkan Yardımcıları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda, bayram boyunca hizmetlerin aksamaması için alınacak tedbirler görüşüldü. Toplantıda, bayram boyunca vatandaşların ve ilçeye gelen misafirlerin yaşayabileceği olumsuzluklar ele alınarak incelendi.

 “Aralıksız Hizmet”

Toplantı sonunda açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Yaptığımız toplantının amacı, Ramazan Bayramı’nda ilçemizde bulunan vatandaşların huzur içinde bayramlarını geçirmeleri için ek önlemlerin alınmasına yönelikti. Bayram boyunca Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz ile Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz 24 saat hizmet verecekler. Ramazan bayramı tatilinin uzun olması ve okulların kapanması dolayısıyla ilçemizin nüfusunun önemli ölçüde artacağını düşünüyoruz, dolayısıyla da yaşanacak yoğunluk nedeniyle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Karasu Belediyesi olarak ek önlemler alıyoruz. Her birimden nöbetçi ekipler bayram sürecince halkımızın huzuru için görev yapacaklar” dedi.

Ayrıca, bayram süresince Karasu Belediyesine ulaşmak isteyen halkımız 0 264 718 12 00 nolu hatta veya 0 530 634 06 54 nolu WhatsApp ihbar hattımıza 24 saat süre ile ulaşarak, şikâyet ve taleplerini bildirebileceklerini açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER