banner28

'Karasu Belediyesi Ağaçlandırma Çalışmalarına Önem Veriyor'

Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri tarafından mevcut ve yeni yapılacak olan parklarda ağaçlandırma çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

'Karasu Belediyesi Ağaçlandırma Çalışmalarına Önem Veriyor'
banner3

Daha yaşanılabilir çevre, daha yaşanılabilir Karasu hedefiyle yola çıkan Karasu Belediyesi Park ve Bahçeler Ekipleri, Karasu’yu görünümüyle ve havasıyla yaşanılabilir bir ilçe konumuna getirmek için ağaçlandırma çalışmalarına devam ediyor. Genel olarak sosyal yaşam alanlarının ağaçlandırılma işlemlerini gerçekleştiren ekipler, İlçeyi farklı bir görünüme taşımak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Her geçen yıl İlçe genelindeki park sayısını arttırdıklarını sözlerine ekleyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Karasu Belediyesi olarak halkımızın daha çok zaman geçirebilecekleri, çocuklarımızın güvenli bir şekilde oyun oynayabileceği parklarımızın sayısını arttırıyoruz. Bu parklarımızın amacına daha uygun şekilde hizmet verebilmesi için de çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda birçok parkın oyun ve spor gruplarını yenileyip, yeşil alan çalışmalarını gerçekleştirdik. Özellikle şehir içindeki parklarımızda ağaçlandırma çalışmaları yürüttük. Parklarımızı, halkımıza yakışan şekilde dizayn edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER