'Karasu Atatürk Bulvarındaki Çalışmalar Devam Ediyor'

Karasu Belediyesinin başlattığı Atatürk Bulvarı yenileme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Caddenin Mayıs ayı içerisinde yeni görünümüne kavuşması amacıyla ekipler hafta içi ve hafta sonu büyük titizlikle çalışıyorlar.

'Karasu Atatürk Bulvarındaki Çalışmalar Devam Ediyor'
banner3

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde Karasu Atatürk Bulvarındaki yenileme çalışmaları planlı bir şekilde devam ediyor. Bulvarın, yaz mevsimine yetiştirilmesi için hafta içi ve hafta sonu yoğun çalışmalar aralıksız sürüyor. Zemin kaldırma çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri ekipleri, SASKİ ve SEDAŞ’ın kendi alanlarındaki altyapı çalışmalarını tamamlamalarının ardından üstyapı çalışmalarına geçildiğini belirttiler.

Atatürk Bulvarında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya gelen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Atatürk Bulvarımız ilçemizin en önemli alanlarından birisi konumunda. Bulvarımızın her alanının, hem esnafımızın hem de halkımızın yüzde yüz kullanımına sunmak amacı ile en ince ayrıntıya bile dikkat ediyoruz. Alandaki çalışmaları sık sık takip ediyor, esnaf ve vatandaşlarımızın düşüncelerini alıyoruz. Modern yapıya uygun, her kesime hitap eden ve ferah bir bulvarı halkımızın hizmetine en kısa zamanda sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER