'Karasu Atatürk Bulvarı Yeni Yüzüne Kavuşuyor'

Karasu Belediyesinin başlattığı Atatürk Bulvarının yenileme çalışmaları hızla devam ediyor. Caddenin Mayıs ayı içerisinde yeni görünümüne kavuşması bekleniyor.

'Karasu Atatürk Bulvarı Yeni Yüzüne Kavuşuyor'
banner3

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde Karasu Atatürk Bulvarında geçen hafta yenileme çalışmaları başlatıldı. Bulvarın, yaz mevsimine yetiştirilmesi için hafta içi ve hafta sonu yoğun çalışmalar devam etti. Zemin kaldırma çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri ekipleri, SASKİ ve SEDAŞ’ın kendi alanlarındaki altyapı çalışmalarını tamamlamalarının ardından üstyapı çalışmalarına geçmeyi hedefliyor.

Atatürk Bulvarında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya gelen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Atatürk Bulvarımız ilçemizin en önemli alanlarından birisi konumunda. Bulvarımızda geçtiğimiz dönemlerde sürekli tadilat çalışmaları yapıyorduk fakat bulvarımızın artık ekonomik ömrünü doldurduğunu gördük. Modern yapıya uygun, her kesime hitap eden ve ferah bir bulvarı halkımızın hizmetine en kısa zamanda sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER