banner28

Karapürçek'te Yerinde Yönetim, Yerinde Hizmet

Karapürçek belediye başkanı Orhan Yıldırım yaptığı açıklamada Sorunları yerinde tespit ederek, en kısa sürede çözüme kavuşturmak için Belediye Meclis Üyesi Ömer İbil ,beraberinde ziyaretlerine devam eden Karapürçek belediye başkanı Orhan Yıldırım Tarlada çalışanlarla, kahvene oturanlarla mahalle sakinleriyle bir araya gelerek taleplerini dinleyen Yıldırım, beraberindekilerle birlikte mahallelerde sokak sokak gezip sorunları yerinde tespit etti, ilgili birim müdürlerine sorunların bir an önce çözülmesi için talimatlar verdi.

Karapürçek'te  Yerinde Yönetim, Yerinde Hizmet
banner3

14 mahallesinin tamamında öncelik sırasına göre hizmet götüreceklerini dile getiren Yıldırım , “Hangi hizmetin daha öncelikli olduğunu en iyi halkımız biliyor. Çünkü sorunları onlar yaşıyor. Sorunlarını, öneri ve isteklerini bizzat yerinde görüp dinlemek için mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz. birlikte en çok ihtiyacı olan bugüne kadar en az hizmet alan yerlerde çalışmalarımız başladı. Karapürçek 14  mahallesi yapacağımız çalışmalarla, gerçekleştirilecek yatırımlarla adeta bir şantiyeye dönüşecek, ilçemiz altın yılını yaşayacak. Allah’ın izni, halkımız desteğiyle el ele vererek, fikir ve gönül birliği içinde, Karapürçek  daima ileriye götürecek adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.
Yıldırım , yerinde yönetim ve yerinde hizmet amacıyla başlatılan mahalle ziyaretlerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER