banner28

Karapürçek'te Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Başkan Orhan Yıldırım; Teketaban  Mahallesi'nde sürdürülen üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Karapürçek'te Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
banner3

Başkan Yıldırım , inceleme yaptığı bölgelerde çalışmalar hakkında ilgililerden bilgiler aldı. Vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Başkan Yıldırım, ilçenin sorunlarının çözümü için bütün ekiplerin aralıksız çalıştığı mesajını verdi.

Üst yapı çalışmalarını sürdüren işçilerle birlikte meydanı  parke döşemesi yapan Başkan Orhan Yıldırım, ilçede süren yol yapım çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:

Bu bölgedeki çalışmalarımız, diğer mahallelerdeki çalışmalarımız devam ediyor. Bu kilitli parke çalışmalarımız,  mahallemizden 5 beşinde  devam ediyor. Mecidiye  mahallelerimizde de, stabilize yol ve kilitli parke taşı çalışmalarımız devam ediyor. Çok kısa süre, vatandaşlarımızın daha iyi, daha güvenli evine ulaşması için bütün yol çalışmalarımızı tamamlayacak aşamaya geleceğiz."

Teketaban  Mahallelerinde devam eden belediye hizmetlerinden dolayı tüm mahalle halkı  Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırıma  teşekkür ettiler .Bir açıklama yapan mahalle halkından Hamdi Tarım  Çalışmaları Mahallelerinde günbegün gerçekleşen değişime şahit olduklarını söyleyerek, "Bizlere Kilitli parke yol, kanalizasyon  konusunda söz veren ve zamanı gelince sözünde durarak tüm mahalle halkının sabırsızlıkla beklediği hizmetleri birbiri ardına gerçekleştiren başkanımıza mahalleleri  sonsuz teşekkürlerimi sunuyoruz  dediler

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2015, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER