banner28

Karapürçek Mahallesi'nden Orhan Yıldırım'a Teşekkür

Karapürçek ilçesi Yüksel Mahallesi sakinleri devam eden kilitli parke döşeme çalışması dolayısıyla Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım'a teşekkür ettiler.

Karapürçek Mahallesi'nden Orhan Yıldırım'a Teşekkür
banner3

Karapürçek  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nce Yüksel  Mahallesinde  yapımı devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışması, alanda tamamlanan alt yapı çalışmasının ardından başlatılmıştı. Mahalle  içi tüm yollarda tamamlanacak olan parke çalışması ile ilgili olarak Yüksel Mahalle Muhtarı Beytullah  Şafak  “Şu an bizim mahallemizde   altyapımızın bitmesi dolayısıyla, yani kanalizasyon su şebekesi bittiği içi,  parke taşı döşeme çalışmasına başlandı. Bütün sokaklarımızda bizi çamur deryasından kurtardığı için başkanımıza, fen işleri müdürümüze ve ekibimize, hepsine teşekkür ederim” dedi.

Sabırlı olalım yeter

Yüksel Mahallesini sakinlerinden Nadir Sert ise belediye  Başkanı Orhan Yıldırma teşekkürlerini ileterek: "Yeter ki milletimiz biraz sabırlı olsun. Hizmet ardı ardına gelecektir. Böyle bir başkanımız olduğu için gururluyuz. Başta Karapürçek Belediye Başkanımız Orhan Yıldırma  ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2015, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER