banner28

'Karaman Park Hızla Tamamlanacak'

Karaman’da inşa çalışmalarının başladığı yeni yaşam alanında incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Çocuk oyun grupları, basketbol sahası, oturma ve piknik alanları, yürüyüş yolları ile bölgenin sosyal yaşantısına katkı sağlayacak projemizi kısa süre içerisinde tamamlayacağız. Hayırlı olsun” dedi.  Mahalle Muhtarı Mustafa Çalık ise proje dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

'Karaman Park Hızla Tamamlanacak'
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karaman’a kazandırılacak olan yeni park projesinin çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Toçoğlu, 19 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek çalışmaya ilişkin görevlilerden bilgi aldı, kolaylıklar diledi. Toçoğlu’na Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Karaman Mahalle Muhtarı Mustafa Çalık ile mahalle sakinleri eşlik etti. Toçoğlu, yeni yaşam alanını kısa süre içerisinde tamamlayarak, bölgenin ve vatandaşların hizmetine sunmayı hedeflediklerini söyledi. Karaman Mahalle Muhtarı Mustafa Çalık ise proje için Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

 

Karaman’da çalışmalar başladı

Başkan Toçoğlu, “Karaman’da vatandaşlarımızın yeni bir park için talepleri bulunuyordu. Projemizi hazırladık ve kısa süre önce ihalemizi gerçekleştirdik. Geldiğimiz süreçte ise çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Projemiz; çocuk oyun grupları, basketbol sahası, oturma alanları, piknik alanları ve yürüyüş yolları ile bölgenin sosyal yaşantısına katkı sağlayacak. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Hayırlı olsun” dedi.

 

Buluşma noktası olacak

Başkan Toçoğlu, “Şehrimizde hemşehrilerimizin sevdikleriyle hoşça vakitler geçirebileceği yeni yaşam alanlarının sayısı her geçen gün artıyor. Yeşil alanları merkeze alarak hayata geçirdiğimiz buluşma noktalarımız hemşehrilerimizin buluşma noktası oluyor. Karaman’a da bu güzel çalışmayı en kısa süre içerisinde hediye edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER