Karaman Park Bölgenin Yeni Buluşma Noktası Olacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da hayata geçirilecek yeni yaşam alanında çalışmalar devam ediyor. Recep Karamehmetoğlu, “Karaman Park içerisinde sosyal tesisi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, oturma ve yeşil alanları, yürüyüş ve koşu yolları ile bölgenin sosyal yaşantısına büyük katkı sağlayacak” dedi.

Karaman Park Bölgenin Yeni Buluşma Noktası Olacak
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaman’da inşa edilen yeni yaşam alanında çalışmalar devam ediyor. Sağlıklı ve sosyal yaşama yeni bir soluk getirecek projede gelinen son noktaya ilişkin bilgiler paylaşan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayarak Karaman Park’ı bölgenin hizmetine sunmak istediklerini belirtti.

 

19 bin metrekarelik alan

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, “19 bin metrekarelik alan üzerine yapılan ve içerisinde çocuk oyun alanları, basketbol sahası, oturma ve yeşil alanları, yürüyüş ve koşu yollarının yer alacağı Karaman Park ile bölgenin sosyal yaşantısına yeni bir boyut kazandıracağız. Çevre çalışmalarımızın sürdürüldüğü proje tamamlandığında aileler, gençler ve çocuklarımız Karaman Park’ta keyifle vakit geçirebilecek. Hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER