banner28

Karacaören Gönlüne 'EVET'i Yazmış

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, gündüz yoğun alan programlarına rağmen her akşam bir mahallede vatandaşlarla buluşma devam ediyor. Başkan Kaya gittiği Karacaören’de sıcak ilgiyle karşılanırken “Herzaman söylüyoruz, bizim için siyaset samimiyettir.Maşallah Karacaören Kararını vermiş. “EVET ‘i gönlüne yazmış, dedi.

Karacaören Gönlüne 'EVET'i Yazmış
banner3

Karacaören Kararını Vermiş

Ak Parti Geyve teşkilatı Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı programda Karacaören’in Kadılar, Turplar, Macarlar, Göynüksuyu  Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Karacaören’lilerin her mahallede sıcak ilgi ile karşıladığı devlet, millet buluşmasına Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti Geyve ilçe Başkanı Muhittin Irmak, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Faruk Koç ile Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Kitapçıklar Ak Gençlik’ten

Ak gençler Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylamasının anlatıldığı çalışmalarda mahalleli gençlere 18 yaşında milletvekili seçilebilmenin heyecanını anlattı. Ak Parti Geyve gençlik kolları başkanı Faruk Koç ve yönetim kurulu üyeleri konuşmalar öncesi referandum maddeleri ile yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı “EVET” kitapçıklarını masa masa dolaşarak dağıtıp vatandaşlara anlattılar.

Siyaset Değil Memleket Meselesi

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Bu akşam Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum çalışmalarımızda Karacaören mahallemizin / Kadılar, Turplar, Macarlar, Göynüksuyu parçalarını dolaşarak vatandaşlarımızla sohbet ettik. Herzaman söylüyoruz, bizim için siyaset samimiyettir dedik. Maşallah Karacaören Kararını vermiş. EVET ‘i gönlüne yazmış. Karış karış Geyvemizi dolaşıyoruz. Yıllarca yalanla dolanla olmadık iftiraları atanlar hala yalanlarına devam ediyor. Bu ülke çift başlı hükümetlerden yıllarca çok çekti. Yurt dışında yapılanları herbirlikte gördük. Bu iş siyasi parti meselesi değil, memleket meselesidir. Allah nasip eserse 16 Nisan’da referandumda sandıkta vereceğimiz her EVET  Avrupa’ya gereken cevabı güçlü bir şekilde verecektir. Bu şekliyle Halk Cumhurunu da kendi seçecek, Vekili de kendi seçecektir.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER