Kaldırılan Eski Köprü'nün Yerine Menfez Tamamlanıyor

SASKİ’nin Esentepe bölgesinde başlattığı menfez yapım çalışmalarını inceleyen Toçoğlu, “Hemşerilerimiz bu geçişi kullanarak Esentepe ve Kırcaali Mahalleleri’ne ulaşım sağlıyor. 10 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde olacak geçişle ulaşım daha güvenli hale gelecek” dedi.

Kaldırılan Eski Köprü'nün Yerine Menfez Tamamlanıyor
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SASKİ tarafından Serdivan ilçesi Esentepe bölgesinde başlatılan menfez yapım çalışmalarını inceledi. Başkan Toçoğlu, “Bölgedeki eski köprüyü 4. Çelik İsale Hattı çalışmaları esnasında kaldırmıştık. Çelik hattı dere üzerinden geçirdik. Projemizin tamamlanmasının ardından da hemen menfez projesini başlattık. Ekiplerimiz bölgede çalışmalarına devam ediyor” diye konuştu.

 

Hayırlı Olsun

Bölgeden Esentepe ve Kırcaali Mahalleleri’ne ulaşım sağlandığını da belirten Toçoğlu, “Hemşerilerimiz bu geçişi kullanarak Esentepe ve Kırcaali Mahalleleri’ne ulaşım sağlıyor. 10 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde olacak geçişle ulaşım daha güvenli hale gelecek. Kısa süre içerisinde projemizi tamamlamayı hedefliyoruz. Hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER