Kafeler Caddesinin Park Sorununa Çözüm

Serdivanın eğlence merkezi haline gelen Kafeler Caddesinde yaşanan PArk sorununa çözüm aranıyor. Buraya gelen vatandaşların araçlarını bırakmada yaşadıkları sıkıntıya Belediye yetkilileri çözüm getirmek için çalışıyor.

Kafeler Caddesinin Park Sorununa Çözüm
banner3

Serdivan Belediyesi’nin “Her Mahalleye Bir Meydan Projesi” kapsamında Kemalpaşa Mahallesi’nde hizmete soktuğu ve bölge sakinlerinin yeni buluşma noktası olan mahalle meydanının ardından şimdi de meydanın altındaki kapalı otopark sürücülerin park sorununa çare olacak.

 

Kapalı otopark, özellikle akşam saatlerinde ve hafta sonlarında Kafeler Caddesi’nde yaşanan trafik yoğunluğunu ve park sorununu ortadan kaldıracak.

 

Her Ayrıntı Yer Alıyor

 

Kapalı otopark içerisinde, otomatik plaka okuma sistemi ve akıllı yönlendirme işaretlerinin yanı sıra engelli sürücüler için park alanı, WC’ler ve mescit de yer alıyor.

 

Sabah 09.00'dan Gece 01.00'a Kadar 

Sabah 09.00 ile gece 01.00 arası kullanabilecek kapalı otoparkta giriş-çıkışlarda herhangi bir aksama olmaması için araç girişleri Karabaş Sokak üzerindeki kapıdan, çıkışlar ise Usta Sokak yönünden yapılacak.

 

Trafik Akışı Rahatlayacak

 

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada hizmete giren kapalı otoparkın, hizmet sektörünün önemli merkezlerinden biri olan Kafeler Caddesi’ndeki parklanma sorununa çözüm getireceği ve trafik akışını rahatlatacağı belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2017, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER