banner28

Kadınlar Plajı'na 22 Bin 580 Konuk

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kocaali’de kadınlara özel olarak inşa edilen sosyal tesisler yaz boyunca Sakaryalı kadınların ilgi odağı oldu. Kanber, “Bu yaz sezonunda toplamda 22 bin 580 vatandaşımızı tesislerimizde ağırladık. İnşallah gelecek sezonda daha çok vatandaşımıza ulaşırız. Seneye görüşmek dileğiyle.”

Kadınlar Plajı'na 22 Bin 580 Konuk
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak Kocaali’ye inşa edilen Kocaali Sosyal Tesisleri yaz boyunca Sakaryalı kadınların ilgi odağı oldu. Yoğun yaz döneminin ardından sezonun kapandığını ifade eden Tesis Sorumlusu Zeynep Kanber, “Bu sezon 22 bin 580 vatandaşımızı Karadeniz Bölgesi’nde bir ilk olma özelliği taşıyan Kadınlar Plajımızda ağırladık. İlgi gösteren tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

22 bin 580 misafir

Kanber, “Tesislerimiz bölge halkına ve çevre illerden gelen vatandaşlarımıza yaz boyunca hizmet sundu. 20 bin metrekare alan üzerine kurulan tesisimizde sadece kadınlar değil çocuklarımız da keyifli vakitler geçirdi. Bu yaz sezonunda toplamda 22 bin 580 kadını tesislerimizde ağırladık. Buraya gelerek bizleri memnun eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek sezonda daha çok vatandaşımıza ulaşır ve onlara güzel bir yaz sezonu sunarız.  Seneye görüşmek dileğiyle” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER