banner28

KADEM'den 'Kadın Girişimciler ve İnovasyon' Paneli

KADEM Sakarya Temsilciliği, Sakarya Üniversitesi Kadın Araştırmaları Merkezi, SATSO, İTO ve TUBITAK MARTEK işbirliğinde ‘Kadın Girişimciler ve İnovasyon’ adlı bir panel düzenledi.

KADEM'den 'Kadın Girişimciler ve İnovasyon' Paneli
banner3

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen panele, Kadın ve Demokrasi Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimci Elif Esen, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aygün Kahya, SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Güner Dinçbal Kal ve SAÜ Uluslararası Ticaret Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Umut Sanem Çitçi konuşmacı olarak katıldı.

 

"İnovasyonda Kadın"

Panelin ikinci oturumunda TÜBİTAK MARTEK Danışmanı Deniz Yayla ve KADEM İş Dünyası ve Ekonomi Komisyonu Başkanı Arzu Odabaşı,  KADEM ve TÜBİTAK MARTEK'in ortaklaşa gerçekleştirdiği "İnovasyonda Kadın" başlıklı projenin detaylarını anlattı. 2015 ve 2016 yıllarında projelerden ödül alan Servet Akçaalan, Duygu Yılmaz, Sinem Nalbantoğlu, Handan Boztepe ve Ayşe Sine Sebest proje süreçlerini ve başarı hikayelerini öğrenciler ile paylaştı. Panel’in sonunda konuşmacılara teşekkür belgesi verildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER