banner28

KADEM'den Anlamlı Ziyaret

KADEM (Kadın ve Demokrasi Derneği) Sakarya temsilcisi Fatma Zehra Toçoğlu ve beraberindeki dernek üyeleri ile birlikte, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi makamında ziyaret etti.

KADEM'den Anlamlı Ziyaret
banner3


Yaklaşık 3 yıldır Sakarya’da kadınlara yönelik aktif faaliyetleriyle bilinen (KADEM) Kadın ve Demokrasi Derneği Sakarya şubesi, Başkan Dişli’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Güncel siyasetten kadın haklarına kadar bir çok konunun konuşulduğu ziyarette, KADEM’in faaliyetlerinden bahseden Fatma Zehra Toçoğlu, Türk Ceza hukuku ve Aile hukuku başta olmak üzere aile içi iletişim, kişisel gelişim ve sağlık gibi bir çok konuda seminerler verdiklerini belirterek, yapılan tüm bu çalışmaların dini ve kültürel değerlere bağlı kalarak gerçekleştirildiğini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dişli ise, özellikle son 15 yılda kadınlara verilen öneme dikkat çekerek, Türk toplumunun yaşadığı coğrafya itibariyle stratejik bir noktada olduğunu ve böyle bir toplumda kadının rolünün hayati bir öneme sahip olduğunu vurguladı.

Bu kapsamda yapılacak olan bütün çalışmalara desteklerini yineleyen Başkan Dişli, Adapazarı Belediyesi olarak daha önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de bu tür projelere destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER