İYC'den Vali Nayir'a Hayırlı Olsun Ziyareti

İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Sakarya Şube Başkanı Dr. Recep KILIÇ ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

İYC'den Vali Nayir'a Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

1100 ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ 

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Dr. Recep KILIÇ, Sakarya'da gerçekleştirilen eğitim, kültür ve barınma hizmetleri hakkında bilgiler verirken; 1100 üniversite ve ortaöğretim öğrencisine, yaz etkinliği kapsamında da Kuran kursu olarak 450 öğrenciye hizmet verildiğini belirtti.

 

İLİM YAYMA CEMİYETİ KÖKLÜ BİR KURULUŞTUR

İlim Yayma Cemiyeti'nin köklü bir kuruluş olduğunu ve yakından takip ettiğini söyleyen Sakarya Valimiz Ahmet Hamdi NAYİR, "1951 yılında kurulan cemiyette çok değerli büyüklerimizin katkılarıyla bu günlere kadar geldi.. O günden bugüne artan sayısıyla yurt hizmetlerinde ve geleceğe önemli katkı sağlayacak adımlar atıldığını yakından takip ediyoruz." dedi.

 

Sakarya Valisi Nayir, İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi'nin yaptığı ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu, Sakarya’nın gelişmesi için bütün Sivil Toplum Örgütleri ile birlikte çalışacaklarını ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER