banner28

'İspiroğlu, YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi'

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 12 Mart Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

'İspiroğlu, YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi'
banner3

Karasu  Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Dursun, Karasu Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Bayrak, Müdür Yardımcıları, Öğretmen ve Öğrencilerle okul idaresinin düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldiler.

Karasu Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Bayrak, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İdarecilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Her sınavın gençlerin hayatında çok önemli bir dönüm noktası olduğuna vurgu yapan Başkan İspiroğlu; “12 Mart Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sınavı hayatınızın önemli noktalarından biri. Karasu’daki öğrencilerimizin sorumluluk duygusuyla bu sınava gerektiği gibi hazırlandığına ve gelecekleri için önemli olan bu sınavda önceki yıllardaki başarıları tekrarlayacaklarına inanıyorum. Sınav esnasında ne kadar sakin olursanız, bilgi birikiminizi o kadar rahat kullanacağınız kanaatindeyim. Bu vesileyle YGS’ye girecek bütün öğrencilerimize başarılar diler, güzel bir sınav geçirmelerini temenni ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER