Işıksu’dan Güneşler’e Güzel Haberler

Güneşler Merkez Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Mutlu Işıksu, “Her bölgemiz, mahallemiz bizim için çok kıymetli. Çok Amaçlı Sosyal Tesis, Sergi ve Pazar Alanları Projemizde Güneşler yer alacak. Güneşler’imize 2 bin ton da asfalt atacağız.” dedi.

Işıksu’dan Güneşler’e Güzel Haberler
banner3

Güneşler Merkez Mahalle Buluşması

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Adapazarı Belediyesi başkan yardımcıları Hilmi Kızılcık, Fatih Çelikel, Yusuf Özden ve belediye meclis üyeleri ile birlikte mahalle buluşmalarında vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor. Başkan Mutlu Işıksu son olarak Güneşler Merkez Mahallesi’ndeydi.

Güneşler’e 2 Bin Ton Asfalt

Halkla birlikte yönetim ilkesine bağlı kalarak mahalle buluşmalarının sürekli devam edeceğini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, seçim döneminde verilen destek ve teveccüh için mahalle sakinlerine teşekkür etti. Dayanışma ile başarının, güzel hizmetlerin kaçınılmaz olduğunu aktaran Başkan Işıksu, “Hamdolsun hemşehrilerimizle her zaman beraberiz ve birbirimize sıkı sıkı bağlı kalarak yolumuza devam edeceğiz. Asfalt ihalemizi yaptık. Güneşler’imize 2 bin ton asfalt atacağız, çalışmalar çok yakında başlayacak.” diye konuştu.

Çok Amaçlı Sosyal Tesis, Sergi ve Pazar Alanı Geliyor

Çok amaçlı sosyal tesis, sergi ve pazar alanları projesinden de bahseden Başkan Işıksu, “Belediyemizin gözetimi ve denetiminde, haftanın her günü kullanılabilecek çok amaçlı sosyal tesis, sergi ve pazar alanları inşa edeceğiz. Bu projemizde Güneşler de var. Pazar kısmının ayrıntılarında da güzel çalışmalarımız olacak. Sergi ve pazar hizmetleri sunulacak, organik ürünlerin satılabileceği bir organizasyon yapısı oluşturulacak, üreticiler ve ürünler belediyemiz ekipleri tarafından kayıt altına alınacak, gıda denetimleri belediyemiz ekipleri tarafından sürekli yapılacak, “Serbest Tartı” sistemi ile vatandaşlar satın aldıkları ürünlerin kg kontrollerini yapabilecek, proje bölgesinde modern peyzaj çalışmaları yapılacak. Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını imkânlarımız doğrultusunda karşılamaya, projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz. Çünkü biz Adapazarı’mızı çok seviyoruz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
SERKAN MANASOĞLU
SERKAN MANASOĞLU - 2 hafta Önce

RABBİM YOĞUN ÇALIŞMANIZIN KARŞILIĞINI AHİRETTE ÖNÜNÜZE ÇIKARSIN İNŞALLAH BAŞKANIM

SIRADAKİ HABER