İlk Meclis Yüce Başkanlığında Toplandı

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi Ekrem Yüce başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İlk Meclis Yüce Başkanlığında Toplandı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi bugün yeni dönemin ilk toplantısını Büyükşehir Binasında gerçekleştirdi. Meclisin gündem maddeleri arasında komisyon seçimi, encümen üyelerinin belirlenmesi, OSB mütevelli heyetlerinin belirlenmesi gibi maddeler yer alıyor. Toplantı Ekrem Yüce’nin başkanlığında gerçekleştirildi.

Meclis 1. Başkanvekili: Fevzi Kılıç

Meclis 2. Başkanvekili: Bilal Soykan

Meclis Divan Katibi

1 – Soner Yıldız (Asil)

2 – Halim Kılkış (Asil)

1 – Yakup Ayar (Yedek)

2 – İsmet Yavuzyiğit (Yedek)

Encümen Üyeleri:

1 – Recep Eroğlu

2 – Fahri Arkan

3 – Metin Atalay

4 – Necdet Tömekçe

5 – Recep Boğaz

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

Hüseyin Emanet

Adem Çalışkan

Mustafa Karahasan

Ömer Susran Hunca

Meryem Sağlam

Ravda Keçeoğlu Yolcu

Fatih Şentürk

Plan ve Bütçe Komisyonu

Aysun Gözyuman

Cemil Kocacık

Seçkin Akcan

Hasan Çetinkaya

Sefer Çoruhlu

Cüneyt Şensoy

Ahmet Hacıeyüpoğlu

Hukuk Komisyonu

Ravda Keçeoğlu Yolcu

Mustafa Yıldız

Rıdvan Elturan

Serkan Cerrahoğlu

Lütfü Tansı

Murat Özdemir

Ahmet Hacıeyüpoğlu

Ulaşım Komisyonu

Adem Sefa

Azmi Çelebi

Muhammed Çakırbaş

Zeki Kanbur

Mehmet Akkaş

Özgür Özmen

Yaşar Aygüneş

Çevre ve Sağlık Komisyonu

İsmet Yavuzyiğit

Hüseyin Haldızoğlu

Uğur Kılıçoğlu

Halim Kılkış

Recep Yeşil

Necmettin Alper

Ercüment Berber

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

Emre Yılmaz

Özgür Özmen

Mehmet Yılmaz

Rahmi Şengül

Sefer Çoruhlu

Lokman İçöz

Erbay Kayatürk

Tarım Komisyonu

Necmettin Alper

Levent Tunç

Lokman İçöz

Hasan Çetinkaya

Enver Çelik

Tacettin Efe

Ergün Öztürk

Turizm Komisyonu

Recep Yeşil

Muhammed Çakırbaş

Enver Çelik

Uğur Kılıçoğlu

Soner Yıldız

Yakup Ayar

Faruk Nalçacı

Marmara Belediyeler Birliği Temsilcileri

Cemil Kocacık (Asil)   

Mehmet Yılmaz (Asil)

Recep Eroğlu (Yedek)

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Temsilcileri

Recep Yeşil (Asil)

Mustafa Karahasan (Asil)

Emre Yılmaz (Asil)

Azmi Çelebi (Yedek)

Sefer Çoruhlu (Yedek)

Hüseyin Haldızoğlu (Yedek)

Kaynarca Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas Orgnize Sanayileri Temsilcileri

Seçkin Akcan (Asil)

Recep Boğaz (Yedek)

Ferizli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Temsilcileri

Ruhi Şenol (Asil)

Halim Kılkış (Yedek)

Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Temsilcileri

Ekrem Yüce (Asil)

Necmettin Alper (Yedek)

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER