İl Milli Eğitim Müdürü'nden Başkan Dişli'ye ziyaret

Bir süre önce Sakarya’ya il Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Fazilet Durmuş, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü'nden Başkan Dişli'ye ziyaret
banner3

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş ve Başkan Dişli, Sakarya’daki eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Atılacak adımların uzun vade de olması gerektiğine dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, “Bizler hedeflerimizi 2023 ve ilerisi için oluşturmak durumundayız. Bugün ortaöğretim çağında olan bir gencimiz, gelecekte bu ülkenin kaderinde söz sahibi olacak konuma gelecektir. Dolayısıyla, eğitim alanında ne kadar hassas ve profesyonel hareket edersek, bu ülkenin geleceği de bir o kadar sağlam temellere dayanacaktır” dedi.

KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, “Geleceğe değer katacak bireyler yetiştirebilmemizin en önemli unsuru, çocuklarımızı yenilikçi eğitim olanakları ile buluşturarak onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bizlerde Adapazarı Belediyesi olarak, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik her türlü projenin içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte hareket ederek sorunların çözümü noktasında katkı sağlama devam edeceğiz. Bu vesile ile ben bir kez daha yeni görev yerinizde başarılar diliyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER