İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Başkana Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Salih Güvendi Başkanı ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Başkana Ziyaret
banner3

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Salih Güvendi 8 Şubat 2016 Pazartesi Başkanı makamında ziyaret etti.

            Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Salih Güvendi, Arifiye'deki okullarda yapılan çalışmalar ve okulların eksikleri ile öğrencilerin başarı grafiklerinin daha da yükseltilmesi için neler yapılabileceği konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

            Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;"İl Milli eğitim Müdürlüğü Şube Müdürümüz Sayın; Mehmet Salih Güvendi'nin ziyareti bizi ziyadesiyle memnun etti. Kendisi ile Arifiye'deki öğrencilerimizin eğitim durumları ve öğrencilerimizin eğitim düzeyinin yükseltilmesi için yapılması gerekenler ve bu konuda bizim üzerimize düşenler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Arifiye Belediyesi olarak, tüm olanaklarımızla okullarımızın her türlü ihtiyacını gidermeye çalışıyoruz. Bu katkılarımız da artarak devam edecek. Kendisine nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ediyorum." dedi.

            Ziyaretin sonunda Mehmet Salih Güvendi, Başkan İsmail Karakullukçu'ya Eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, günün anısına hediye takdim etti.  

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER