İHH İnsani Yardım Vakfı'ndan Başkan Öztürk'e Ziyaret

İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şube Başkanı Sabahattin Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ederek Ramazan ayında yapılacak insani yardım çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

İHH İnsani Yardım Vakfı'ndan Başkan Öztürk'e Ziyaret
banner3


İHH Sakarya Şube Başkanı Sabahattin Aydın beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret ederek daha önce yapmış oldukları insani yardım faaliyetleri ve ramazan ayı için gerçekleştirecekleri insani yardım çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ramazan Faaliyetleri Hakkında Bilgi Verdiler

Ziyarette her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan faaliyetlerine devam edeceklerini dile getiren Aydın “ 25 yıldır devam eden Ramazan çalışmalarımızı bu yıl ki Ramazan ayında da devam ettireceğiz. Bu yıl Sakarya içerisinde yaklaşık 2 bin aileye kumanya paketi dağıtmayı planlıyoruz. Fitre ve zekât dağıtımlarımızı yurtiçi yurtdışında da ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışacağız” diyen Aydın Erenler Belediye Başkanı Cavit Özürk’e teşekkür ederek “ Düzenlenen yardım kampanyalarında bizleri yalnız bırakmayan emeğini desteğini esirgemeyen Başkanımız Cavit Öztürk ve Erenlerdeki hayırseverlerden Allah Razı olsun” dedi.

“Mazlumların Elinden Tutmalıyız”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk “ İHH İnsani Yardım Kuruluşunun yurtiçi ve yurtdışında yaptığı başarılı insani yardım çalışmalarını takdir ediyorum. Ülkemize yakışan nerede bir mazlum varsa elinden tutmak, İHH İnsani Yardım Kuruluşu da bunu hakkıyla yerine getiriyor. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı Somali, Gazze, Afrin, Suriye’de için İnsani yardım kampanyalarına hem Belediyemiz bünyesinden hem ilçemiz hayırseverlerimiz ile birlikte destek olduk olmaya da devam edeceğiz. Dolayısıyla yardım faaliyetlerinde emeği geçen Sabahattin kardeşimize ve yönetim kurulu üyesi tüm kardeşlerimize çalışmalarında Allahtan kolaylıklar diliyorum”  diyerek ziyaretlerinden dolayı İHH İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şube Başkanı Aydın ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER