İHH'dan Müsiad'a Ziyaret

İHH Sakarya Şube Başkanı Sabahattin Aydın; MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimi’ni ziyaret ederek, Ramazan Ayı’nda gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

İHH'dan Müsiad'a Ziyaret
banner3

İnsani Yardım Vakfı (İHH ) Sakarya Şube Başkanı Sabahattin Aydın; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimi’ni ziyaret ederek, Ramazan Ayı’nda gerçekleştirecekleri projeler hakkında detaylı bilgi verdi. 2017 Ramazan ayı için “Somali Kumanya Dağıtımı ve İftar Projesi” hakkında MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimi’ne programı anlatan İHH Başkanı Aydın; proje kapsamında, 5 bin aileye kumanya ile 30 bin kişiye gıda ve bunun yanında da 5 bin kişiye İftar vermeyi planladıklarını dile getirerek, maddi ve manevi olarak destek istedi.

 

Coşkun: Müsiad sadece ekonomik anlamda değil, sosyal sorumluluk alanlarında da var…

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sakarya Şubesi olarak, sadece ekonomik anlamda değil, sosyal sorumluluk alanlarında kendilerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirdiklerini ve getirmeye de devam edeceklerini belirten Başkan Coşkun; İHH’nın “Somali Kumanya Dağıtımı ve İftar Projesi”ni, ayrıca ülkemizde ve Dünya’nın birçok ülkesinde yapmış olduğu çalışmalarının da takdir edildiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER