banner28

'Hoş Geldin Bebek' Projesine Büyük Takdir

Erenler Belediyesinin iki yıl önce ilk olarak başlattığı ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi ilçede vatandaşlar tarafından büyük takdir topluyor.

'Hoş Geldin Bebek' Projesine Büyük Takdir
banner3

Erenler Belediyesinin yaklaşık iki yıl önce Sakarya’da ilk olarak hayata geçirdiği ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi ile ilçede yeni doğan bebeklerin aileleri ziyaret edilerek farkındalık oluşturuluyor. Proje kapsamında bebeklerin ailelerine özel tasarlanmış kristal plaket takdim ediliyor.

Vatandaşlar tarafından takdir toplayan ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “İlçemizde ikamet eden vatandaşlarımızın sevincine ortak olmak için başlattığımız bu proje ile yeni doğan bebeklerimizin ailelerini ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımıza verdiğimiz değeri en güzel şekilde ortaya koyduğumuz bu projenin bize çok olumlu dönüşleri oluyor. Erenler halkının sevinçlerini paylaştığımız Hoş Geldin Bebek Projesi ile ailelerimizin sosyal durumunu da inceliyor ve ihtiyaç halinde ekiplerimiz ile harekete geçiyoruz. Erenlerimizin geleceği olacak olan bebeklerimize sağlık ve sıhhat dolu uzun ömürler diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER