HİZMET YOK AMA FATURA VAR!

Kaynarca'da yaşayan vatandaşlar 5 aydır kullanamadıkları hizmet için Telekom'a fatura ödemek zorunda kalmalarıa tepki gösterdi.

HİZMET YOK AMA FATURA VAR!
banner3

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde bir mahallede beş aydır internet ve telefon kablolarının kopuk olması sebebiyle kullanamadıkları internet ve telefon faturalarını ödediklerini ancak hizmetlerden yararlanamadıklarını söyleyen mahalle sakinleri konunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istedi. 
İddialara göre Kaynarca’nın Kulaklı mahallesinden beş ay önce geçen bir kamyon, mahalledeki bazı telefon şebeke kablolarını kopardı. Mahalle sakinlerinin ise beş aydır defalarca arıza kaydı bildirmelerine rağmen, onarılmayan kablolar yüzünden mahallenin internet ve telefon hatlarında sorunlar yaşanıyor. Bu sorunlarla ilgili gerekli arıza kayıtlarını oluşturduklarını ve yaşadıkları mağduriyeti dile getiren mahalle sakinlerinden Turan Kırtay isimli vatandaş, “Aylardır internet kullanamadığımız gibi birde kullanamadığımız internet ve sabit telefon hattına fatura ödüyoruz. Türk Telekom’a konuyu bildirdik, ödemezseniz icra gelir dediler. Kullanmadığımız hizmete fatura ödemek zorumuza gidiyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER