banner28

Hizmet-İş Tüm Üyeleri Ferdi Kaza Sigortası Kapsamında

Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanlığı tarafından yaklaşık 4 yıldır tüm üyelerine sosyal proje kapsamında grup Ferdi Kaza Sigortası yaptıtılıyor.

Hizmet-İş Tüm Üyeleri Ferdi Kaza Sigortası Kapsamında
banner3

Hizmet-İş sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir “Genel Merkezimiz tarafından tüm üyelerimiz için yaptırılan grup ferdi kaza sigortası poliçe kartlarının dağıtımına sendikamıza bağlı işyerlerimizde çalışan üyelerimizi ziyaret ederek 35 bin TL değerinde ferdi kaza sigortası poliçe kartlarının dağıtımlarına başladık. Grup ferdi kaza sigortası poliçe teminatları bir kaza sonucu vefat halinde 35 bin TL, maluliyet halinde hastaneden alınacak maluliyet rapor oranına göre ödeme yapılmaktadır. Bütün üyelerimiz yapılan bu grup ferdi kaza sigortası kapsamında olduğu gibi bundan sonrada Hizmet-İş sendikamıza üyeliği gerçekleştiren işçilerde bu sigortadan yararlanabileceklerdir.

Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR üyelerinin sevinçlerini paylaştıkları gibi, hüzünlerini de paylaşmak, paylaşabilmek adına bu hizmeti önemsediklerini ifade ederek, 35 bin TL değerinde ferdi kaza sigortası poliçe kartlarının dağıtımlarına başladık.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER