banner28

 Her Zaman Yanlarındayız

Karapürçek belediye başkanı Orhan Yıldırım yaptığı açıklamada Kanlıçay pınarlar mahallemizde yılarca sorun olan yol da çökmeler meydana gelmişti. Bu sorunun aşılacağını belirtti.

 Her Zaman Yanlarındayız
banner3

Burada da gerekli işlemleri hükümetimiz ve yerel yönetimler işbirliği ile sonlandırıyoruz ilçemizin tamamı için gerekli önlemleri almaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda çökme riski taşıdığı raporunu aldığımız bazı lokal alanlarda gerekli sağlamlaştırma çalışmaları devam ediyor. Kanlıçay bunlardan biriydi. Bölgede zemin sağlamlaştırma çalışmalarımız sonlanmak üzere. 15 metre derinliğe 60 adet fore kazık yerleştirerek duvar ve alt yapısını  ve  zeminde elden ğeciriyoruz gerekli önlemlerimizi alıyoruz bu yolumuz son aşamasına gelmekteyiz en kısa zamanda asfaltını da atacağız bizleri yalnız bırakmayan her zaman yanımızda olan Sakarya Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Zeki Tocoğluna ilçe halkım adına teşekkür ediyorum dedi

 

YILARIN SORUNU ÇÖZÜLDÜ 

 

Kanlıçay mahalle Muhtarlar Ünal Şirin yaptığı açıklamada , "Başkanımız sorunlarımızı, istek ve taleplerimizi mahalle mahalle gezerek yerinde dinliyor. Bu da bizleri mutlu ediyor   ilçemize mahallerimize  en iyi hizmeti vermek için hep birlikte çalışıyoruz. Mahallelerimizin acil sorunlarını çözüm konusunda gayretli bir çalışma gösteren başkanımıza teşekkür ederiz. Tabi ki muhtarlar olarak yapacak daha çok işimiz var. Mahallelerimizin diğer eksikliklerinin de çözümü için başkanımızdan isteklerimiz oldu. Kendisi de mahalleleri sırasıyla ziyaret ederek, taleplerin bir bir çözüleceğini ifade etti bizleri yalnız bırakmayan Sakarya Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Zeki Toçoglu ve Karapürçek belediye başkanımız  Sayın Orhan Yıldırım teşekkür ediyorum diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER