banner28

Her Zaman Esnafımızın Yanındayız

Sakarya AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, partisinin Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, SESOB Başkanı Hasan Alişan’ı ziyaret ettiler. Milletvekili Üstün, AK Parti Hükümeti olarak her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

Her Zaman Esnafımızın Yanındayız
banner3

EL BİRLİĞİ İLE

16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum için esnaf ve sanatkar kesiminin desteğini isteyen AK parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, “Ak Parti Hükümeti olarak göreve geldiğimiz günden beri daima esnaf ve sanatkarımızın yanında olduk. Yeniden yapılandırma, sicil affı, faizsiz krediler vs. esnafımıza destek olduk. Sakarya’mızda özellikle son 10 yıldır esnaf, sanayici, üretici, yerel ve siyasiler arasında çok güzel bir birliktelik yakalandı. Bu birliktelik inşallah daha uzun yıllar devam edecek. El birliği ile şehrimizin ve ülkemizin sorunlarını çözecek, huzur ve güven içinde yaşayacağız” dedi.

YANLIŞTAN DÖNÜLMELİ

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, ziyaretin kendilerini menün ettiğini belirterek, “Esnaf ve sanatkar kesimi olarak devletimizin verdiği imkanları fırsata çevirmeye çalışıyoruz. Hiçbir hükümet döneminde almadığımız teşvik ve destekleri aldık. Bu konuda müteşekkiriz. Ancak KOSGEB destekli verilen 20bin liralık faizsiz kredinin ardından, ‘Bu krediden faydalanan esnaf ve sanatkar3 yıl Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatiflerinin verdiği krediyi alamaz’ açıklaması hepimiz için bir hayal kırıklığı oldu. Bu büyük bir yanlıştır ve bu yanlıştan dönülmesi için ilgili yerlere gerekli görüşlerimizi sözlü ve yazılı olarak bildirdik. İnşallah bu yanlıştan en kısa zamanda dönülür” şeklinde konuştu.

SESOB Başkanı Alişan, birlik olarak yaptıkları hizmet, faaliyet ve projeler hakkında Milletvekili Üstün ve beraberindeki partililere bilgi verdi. Ziyarette SEOB Başkan Vekili Muhittin Kılıç’ın yanında bazı oda başkanları da hazır bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER