banner28

Hayır Çarşısı Hayır Hizmetlerine Devam Ediyor

Akyazı Belediyesi tarafından kurularak uzun yıllardır ihtiyaç sahiplerine hizmet veren Hayır Çarşısı hayır hizmetlerine aralıksız olarak devam ediyor.

Hayır Çarşısı Hayır Hizmetlerine Devam Ediyor
banner3

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü bünyesinde hayır yardımlarına devam eden Hayır çarşısı hayır sever vatandaşlar tarafından getirilen her türlü çocuk giysisi, bay ve bayan giysileri, mont kazak çorap eldiven, atkı gibi her çeşit giyecekleri  ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

 

Hiçbir geliri olmayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, soğukta üşüyen ellerine sıcak bir eldiven, yada üzerine bir mont bir şapka gibi bir çok giysiyi Akyazı Belediyesi hayır çarşısında bulabiliyor. Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal işler müdürlüğü bir yandan dağıttığı sıcacık yemeklerle bakıma muhtaç halde, geliri olmayan hasta ve yaşlılara sıcacık yemek, evlerine kömür yardımları yaparken öte yandan da bu kişilerin giyeceklerini de Hayır Çarşısı vasıtası ile tamamlıyor.

 

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü evlerde bulunan ihtiyaç fazlası veya kullanılmayan Mont kazak, eldiven, atkı, pardüse, etek, ceket, pantolon, hırka, ve benzeri gibi her türden giyecekleri hatta evlerinde kullanmadıkları yorgan yastık ve benzeri eşyaları Hayır Çarşısına getirerek bu Hayr’a  vatandaşların da ortak olmaları bu eşyaları gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak adına herkese çağrıda bulundu.

 

Akyazı Belediyesi Hayır Çarşısı Bilgi için :

 

0 264 418 14 31 – 32 – 33 – 34 yada

 

444 9 054 numaralı Akyazı Belediyesi İletişim Hattını ücretsiz olarak arayabilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER