Has Özerler Temizlik Şirketi  Sakarya'da Açıldı

Sakarya’da  faaliyet gösterecek Has Özerler Temizlik Şirketi düzenlenen törenle açıldı.

Has Özerler Temizlik Şirketi  Sakarya'da Açıldı
banner3

Temizlik sektöründe Sakarya'da hizmet verecek olan işletmenin açılış kurdelesini işletme sahibleri  Melis Çaylan ile Abdullah Özer, Melis Çaylan'ın akrabaları ile birlikte kestiler.

Ev, Ofis, Odalar ve Kamu kuruluşlarını kapsayan profesyonel eğitimli temizlik işçilerinin çalışacağı Has Özerler Temizlik Şirketi.'nin, Adapazarı Tığcılar Mahallesi  Dönergeçit Sokak No 8 Kat 2 Daire 3 düzenlenen kurdele kesiminin ardından konuşma yapan işletme sahibi Abdullah Özer, '' Bu işi profesyonel bir şekilde başladık. Şirketimizde çalışan ekibimiz Has Özerler Temizlik firması olarak Bizim için en önemlisi halkın güvenini kazanmaktır, bizim asıl kârımızdır. Sorunsuz ve profesyonel temizlik personelimiz ile amacımız müşterilerimizin  memnun olmalarıdır. Profesyonel, kaliteli bir temizlik hizmeti sunmak asıl hedefimizdir.

Sakarya'ya hizmet verecek olmaktan dolayı gururluyuz. Bizi destekleyen herkeze teşekkür ediyorum'' dedi.

Has Özerler Temizlik Şirketi İşletme  Müdürlüğünüde  sürdüren Melis Çaylan; ”Has Özerler Temizlik Şirketi Bizim için en önemlisi sizin güveninizi kazanmaktır, bizim asıl kârımızdır. Sorunsuz ve profesyonel temizlik personelimiz ile amacımız sizi memnun etmektir. Profesyonel, kaliteli bir temizlik hizmeti sunmak asıl hedefimizdir.

Sakarya’da faaliyette bulunan temizlik şirketimiz için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Kalite, güven olmazsa olmazımızdır. Biz, müşterilerimize verdiğimiz temizlik hizmetinde asıl hedefimiz, müşterilerimizin tekrar temizlik şirketi ihtiyaçlarında bize geri dönmeleridir. Bu bilinçle temizlik hizmeti sunuyoruz.'' dedi.

Has Özerler Temizlik Vizyonu

Yenilikçi bir yaklaşımla, hizmet ağımızı çeşitlendirerek, uyum ve süreklilik içerisinde çalışan ve müşterilerine en üst düzeyde fayda sağlayan, kurumsal yapılanmasını tamamlamış, güçlü bir iş ortağı olmak ve  sektöründe ülkenin lider markalarından biri haline gelmek.

Has Özerler Temizlik Misyon

Profesyonel ekibimiz, teknik yapımız ve sektördeki tecrübelerimizle asli işlerine yardımcı olduğumuz müşterilerimize zaman kazandıran, maliyetlerini düşüren, büyümelerine ve gelişmelerine destek olan, istihdam ve ekonomiye katma değer sunan öncü bir kurumsal hizmet şirketi olmak.

Hizmetlerimiz

Merdiven Temizliği,Ev Temizliği,İnşaat Sonrası Temizlik,Site,Villa Temizliği, İşhanı Temizliği,Büro-Ofis Temizliği,Banka Temizliği,AVM Temizliği,Okul Temizliği,Fabrika Temizliği,Cami Temizliği,Plaza Temizliği

Değerlerimiz

Has Özerler Temizlik; her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler.Has Özerler Temizlik ; tüm ilişkilerini dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf bir zeminde inşa eder.Has Özerler Temizlik; müşterilerinin ihtiyaçlarına üstün hizmet kalitesi ile cevap vermekte iddialıdır.Has Özerler Temizlik; standartlarla ilgili çıtayı belirler, rakipleri onu takip eder.Has Özerler Temizlik; süreklilik ve uyum içerisinde kalite sunarak ülke çapında hizmetlere imza atar.Has Özerler Temizlik; şirketini ve birbirlerini düşünen takımlardan oluşur.Has Özerler Temizlik başarının çalıştığı topluluklar, kendi personeli, hissedarları, ortakları ve müşterileri ile süregelen iyi ilişkiler ile geldiğine inanır.Has Özerler Temizlik; sürekli ve dikkatle dinler, açık konuşur ve bilgiyi cömertçe paylaşır. Has Özerler Temizlik; mükemmel takım çalışmasının sınırları olmadığına ve karşılıklı saygı prensibine dayandığına inanır.Has Özerler Temizlik yapmış olduğu her hareketin sorumluluğunu birey ve grup olarak alır.Has Özerler Temizlik; her gün ve her yerde müşterilerinin, toplumun ve dünyanın daha iyi olması için pozitif katkıda bulunur.Has Özerler Temizlik; herkesin içinde var olan girişimci ruhu teşvik eder.Has Özerler Temizlik; doğru şeylerin doğru zamanda yapılmasını sağlama hususunda kararlıdır.Has Özerler Temizlik; değişimden korkmaz ve önceden hesap edilmiş riskleri alır.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER