banner28

Halit Bal, Son Yolculuğuna Uğurlandı

İlimizin tanınmış ve sevilen işadamlarından, toplumda sayılan saygı duyulan bir kişiliğe de sahip olan Halit Bal; önceki gün tedavi gördüğü hastanede vefat ederek, hakkın rahmetine kavuştu.

Halit Bal, Son Yolculuğuna Uğurlandı
banner3

Sakarya’nın tanınmış ailelerinden Bülent, Levent, Arzu ve Haluk Bal’ın babası olan 66 yaşında vefat eden Halit Bal, sevenlerinin katılımıyla 32 Evler Mahallesi Hacıbayram Camiinde kılınan Cenaze Namazının ardından Serdivan Aile Mezarlığına defnedildi. Yoğun katılım ve izdihamın yaşandığı cenazeye, cezaevinde olan büyük oğlu Bülent Bal’da Jandarma’nın yoğun güvenlik eşliğinde katılarak, baba Halit Bal’ı gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurladı. Diğer oğulları Levent ve Haluk Bal, taziyeleri kabul ederek, bu üzüntülü günlerinde de kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

 

Babamız toplumda sevilen sayılan saygı duyulan çok değerli bir insandı

Ailesi sosyal paylaşım sitesinde yayınladığı mesajında şu duygu yüklü cümlelere yer verdi: “Bülent, Levent, Arzu ve Haluk Bal olaraktan doğduğumuzda çok şanslı doğduk; böyle anne ve babaya sahip olabildiğimiz için. Babamız toplumda sevilen sayılan saygı duyulan çok değerli bir insandı tertemiz kalbi yüreği vardı. Çok mertti kimseye yapabiliyorum diye zulüm etmedi garibana zorda olana aman dileyene merhametliydi, onun çok güzel bir duruşu vardı. Dimdik eğilmezdi kimseye eyvallahı yoktu cemiyetçi bir adamdı hayatını tırnaklarıyla kazıyarak geldi eş dost akrabaya düşkündü küskünleri barıştırırdı. Laf taşımaz dedikodu bilmezdi varlığı da yokluğu da çok iyi bilirdi çok iyi bir babaydı. Mükemmeldi toplumda veya hiç bir yerde yeri doldurulamayacak bir adamdı biz evlatlar olarak yaşamı boyunca babamızdan hep gurur duyduk onurlandık hep başımızın dimdik olabilmesi içindi mücadelesi. Kimseye muhtaç olmamamız içindi, babamız son yolculuğunda da bizleri onurlandırdı gururlandırdı sevenlerinin de bu acı günümüzde bizleri yanlız bırakmayıp gelen tüm eş dost akrabalarımıza teşekkür ederiz. Allah’ım sizden ve babamızdan razı gelsin mekanını cennet eylesin. Kabrinde dinlenebilmeyi peygamber efendimizin komşusu olabilmeyi nasip eyle ya rabbim babamıza biz evlatlar olarak doymadık doyamayız seni çok seviyoruz. Her şeyden herkesten çok 01 / 01 / 1950 bugün doğum günün olacaktı yaşasaydın ama mevlit günün oldu. Cenabı Allah tüm bu acı günümüzde bizleri yanlız bırakmayıp gelen tüm aile ve dostlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım mekanın cennet olsun baba kelimesinin hakkını en iyi veren adam.”

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER