Hakan Yavuz Erdoğan’dan Başkan Gündoğdu’ya Ziyaret

Kilis Vali Yardımcılığı’ndan Edirne Uzunköprü İlçesine Kaymakam olarak atanan Ferizli eski Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, biz dizi ziyaret için Ferizli’ye geldi. Belediyeyi de ziyaret eden Kaymakam Erdoğan’ı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu makamında ağırladı. Ziyarette belediye başkan yardımcıları da hazır bulundu.

Hakan Yavuz Erdoğan’dan Başkan Gündoğdu’ya Ziyaret
banner3

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Erdoğan, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya hayırlı olsun temennilerini ileterek görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Uzunköprü Kaymakamlığı’na atanan Hakan Yavuz Erdoğan’a yeni görevini hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi. Ferizli’ye yaptığı güzel hizmetler nedeni ile kendisine teşekkür ederek, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Hakan Yavuz Erdoğan ise, Ferizli’de görev yaptığı dönemlerde güzel ve kalıcı dostluklar edindiğini, yeni görevine başlamadan önce dostlarını ziyaret için Ferizli’ye geldiğini ifade etti. Kendisini samimi ve güler yüzle karşılayan Başkan Gündoğdu’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER