banner28

Hak-iş Konfederasyonu Olağan Kurula Gidiyor.

Hak-iş Konfederasyonu 14. Olağan genel Kurulu 10 Temmuz 2019 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ının katılımı ile Ankara ATO Congresium'da yapılacak. Genel başkan Mahmut Arslan’ının açılış konuşması, protokol konuşmaları ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ının konuşması ile devam edecek. Program 11 Temmuz 2019 sabah seçimlerle devam edecek.

Hak-iş Konfederasyonu Olağan Kurula Gidiyor.
banner3

Sakarya Hak-iş İl Başkanlığının sekiz delegasyon ile temsil edeceği Genel Kurulda 5 Hizmet- iş Sendikasının, 2 Özgıda-iş Sendikasının ve bir Özçelik-iş Sendikasının delegesi bulunuyor.
9 Temmuzda Ankara’da olacak olan delegelerin 12 Temmuzda Sakarya’da olması bekleniyor Ayrıca Sakarya’dan Hak-iş’e bağlı sendikaların üyelerinden yaklaşık üç yüz kişinin programa katılması bekleniyor.

Hak-iş İl Başkanı ve Hizmet-iş Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir yaptığı açıklamada 14. Genel Kurulumuzun Hak-iş ailesine hayırlı olmasını temenni ettiğini bildiren Gökdemir şöyle devam etti, Hak-iş ailesi olarak yapacağımız Genel Kurulumuz geçmişte olduğu gibi demokrasi ve barış içinde yapılacaktır. “Emek, Demokrasi, Özgürlük, Adalet İçin İleri” temasıyla yapacağımız 14. Olağan Genel Kurulumuzun ülkemize ve çalışma dünyasına hayırlı olmasını diliyoruz. Sakarya’dan yaklaşık üç yüz arkadaşımız ile katılacağız. Şimdiden tüm arkadaşlarımızahayırlı yolculuklar diliyoruz. Allah kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin. Dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER