GÜZLEK MAHALLESİ YOLLARI TURİZM İÇİN GÜZELLEŞİYOR

Sakarya’nın Turizm anlamında incisi konumunda ve 1565 metre rakımı ile en yüksek dağı olan Keremali’ye çıkan ve Güzlek mahallesinden geçen yollar bakım onarım, alt yapı ve yol genişletme çalışmaları hızla sürüyor.

GÜZLEK MAHALLESİ YOLLARI TURİZM İÇİN GÜZELLEŞİYOR
banner3

Akyazı’yı alt yapısı ve üst yapısı ile sorunsuz hale getirmek ve ilçe Turizm’ine de katkıda bulunmak amaçlı çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri Genişletme çalışmaları yapılan Güzlek Mahallesi yollarında Sakarya’nın 1565 metre rakımı ile en yüksek dağı olan Keremali’ye çıkan yollarda da büz döşeme ve alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında daha önceden yol genişliğini 6 metreye çıkaran Akyazı Belediyesi yolların ayrıca alt yapısını da şimdiden hazır hale getirebilmek amacıyla bir çok noktada büz döşeme işlemlerine başladı. Yaklaşık 80 metre 800’lük büz döşeme çalışması yapan ekipler çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Keremali Yolları Turizm için hazırlanıyor.

Sakarya’nın Turizm anlamında incisi konumunda ve 1565 metre rakımı ile en yüksek dağı olan Keremali’nin Turizm ziyaretçisini de arttırmak amacıyla Keremali’ye çıkan ve Güzlek mahallesinden geçen yollarda bakım ve onarım alt yapı çalışmaları kapsamında güzelleştiriliyor. Kısa süre içerisinde tamamlanması hedeflenen çalışmalar plan ve program dahilinde ekipler tarafından aralıksız sürdürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER