banner28

Gümüşhaneliler Derneği'ne Misafir Oldular

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sakarya Gümüşhaneliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ne misafir oldu.

Gümüşhaneliler Derneği'ne Misafir Oldular
banner3

Ziyarette dernek temsilcilerinin yanı sıra meclis üyeleri, Serdivan Muhtarlar Derneği yönetimi de yer aldı.

Hayırlı Olsun

Olağan kongre ile birlikte görevi devralan dernek başkanı Fatih Pala’yı tebrik eden AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, “Kongre ile birlikte görevi devralan Başkan Fatih Pala’yı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah bugüne kadar sürdürdüğümüz birlikteliği bundan sonra da devam ettirerek ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bayrak Yarışı

Sakarya Gümüşhaneliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni başkanı Fatih Pala’ya ve ekibine hayırlı olsun dileklerini ileten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, bu görevin bir bayrak yarışı olduğunu belirterek; “Derneğimizin bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetlerde görev alan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sayın Yaşar Kara’dan görevi devralan başkanımız Fatih Pala’ya ve ekibine de hayırlı olsun diyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çözüm Ortağımız

Kültürel mirasın yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması noktasında, derneklerin önemli bir misyonu yerine getirdiğini ifade eden Başkan Alemdar, “Derneklerimiz, kültürel mirasımızın yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması noktasında önemli bir misyonu yerine getirirken birlik ve beraberliğimizin de pekişmesine vesile oluyor. Bu anlamda her zaman çözüm ortağı olarak gördüğümüz derneklerimizle birlikte hareket etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya Gümüşhaneliler Kültür ve Yaşatma Derneği Başkanı Fatih Pala Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER