Gölkentte Halk Meclisi Düzenlendi

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti ilçe başkanı Dursun Ali Dal, Belediye meclis üyesi İsmail Durmaz, Gölkent muhtarı Nurettin Ceber, ilçe teşkilatından Muhsin zurnacı ve Bekir Bay’dan oluşan bir heyetle Gölkent’te halk meclisi gerçekleştirdiler.

Gölkentte Halk Meclisi Düzenlendi
banner3

Samimi bir ortamda halkla iç içe gerçekleştirilen halk meclisinde Gölkent halkı dinlendi ve ilçeye yapılan yatırımlar konuşuldu. 

Başkan Soğuk burada vatandaşlara seslenerek şu ifadelere yer verdi:

“Sevinerek söylemeliyim ki; geride bıraktığımız 9 yıl içerisinde, halkımıza verdiğimiz sözlerimizin %99’unu gerçekleştirdik. Hayati projeleri ilçemize kazandırdık. 40 yıldır çözülemeyen Aşağı Sakarya Sulama Projesi’nin Gölkent’te yapımına başlandı. Gölümüzü turizme açmak için canla başla çalışıyoruz. Kuş gözetleme kulemiz tamamlandı. Göl etrafındaki yürüyüş yollarımızın bir kısmını tamamladık. Gölkent gölümüzün turizme kazandırılması için 2. Etap çalışmalarımıza başladık ve Projelerini tamamlıyoruz. İlçemize yapılan yeni hastanemiz ile Gölkent’te ki vatandaşlarımız sağlık konusunda eskisinden daha konforlu hizmet alacaklar. OSB’lerimiz faaliyete geçiyor. Allaha hamdolsun Ferizli ilçemizde artık istihdam sorunu kalmayacak. Bunlar AK Parti hükümetleriyle birlikte bizim çaba ve gayretlerimiz sayesinde gerçekleşti.

 

Geçtiğimiz 9 yıl içerisinde Ferizli Belediyesi olarak; eğitim, sağlık, çevre, altyapı, spor, yol ve çevre düzenlemeleri, gençlik, kadın, kültür ve sosyal projeler olarak her alanda halkımıza hizmet götürdük.

 

Bundan sonra Gölkent mahallemiz daha da gelişecek. Gölkent gölümüz ile ilgili projelerimiz tamamlandığında ilçemiz, Sakarya turizmine katkı sağlayacaktır. İnşallah ilçemiz her anlamda kalkınacaktır. Bizim bir sözümüz vardı. İlçemizi tarım ve sanayi anlamında gelişmiş bir ilçe haline getireceğiz demiştik. Hamdolsun aşağı Sakarya sulama projesi ve OSB’lerimizle bu sözümüz gerçekleşiyor. Buralar ileride tarım ve sanayide daha da kalkınacak ve değerlenecek.” diye konuştu.

Vatandaşlar ise yapılan halk meclisinde, memnuniyetlerini dile getirdiler ve Başkan Soğuk’tan bazı isteklerde bulundular. Başkan Soğuk ise bundan sonra halk meclislerinin devam edeceğini dile getirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER