banner28

Gizemfrit’e Zuchex’de Büyük İlgi

Dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi Gizemfrit, ev ve mutfak eşyaları alanında dünyanın en büyüklerini bir araya getiren 30. Uluslararası Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Gizemfrit’e Zuchex’de Büyük İlgi
banner3

Balkanlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da gelişmekte olan ihracat pazarlarından büyük alıcıların yer aldığı fuarda Gizemfrit katılımcılarla yapışmaz ve dekoratif kaplama ürünlerinin yanı sıra seramik ve emaye kaplama ürünleriyle yeni Ar-Ge çözümlerini de paylaştı.

Gizemfrit Hakkında:

1979 yılında Adapazarı Göktepe fabrikasında faaliyete geçen Gizemfrit, bugün Sakarya’nın Hendek ilçesindeki 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’nde son teknolojiyle donatılmış tam otomatik tesislerinde üretimini sürdürmektedir. 30 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 60 bin metrekare alanda faaliyet gösteren Gizemfrit, sac, paslanmaz çelik, alüminyum, döküm, seramik karo, vitrifiye, porselen, medikal porselen ve cam gibi malzemelerin dekoratif ve koruma amaçlı olarak kaplanmasında ara hammadde olarak kullanılan frit ve pigment üretimi yapmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER