banner28

Geyveli Askerin Mermili Selamı!

Suriye’nin AZEZ kentinde DEAŞ terör örgütü ile mücadele eden Geyveli askerimiz Uzman Çavuş Ercan Tosun havan mermisiyle hem ailesine, hem memleketine selam yolladı.

Geyveli Askerin Mermili Selamı!
banner3

SURİYE’de sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı’na katılan Geyveli Ercan Tosun, terör örgütü DEAŞ unsurlarına yönelik kullanılan mühimmatın üzerine duygularını yazarak selam gönderdi.

Suriye’nin AZEZ kentinde içinde bulunulan zor şartlara karşın yaşadıkları bölgeden fotoğraflar paylaşarak dosta güven, düşmana korku veren, Geyveli askerimiz Uzman Çavuş Ercan Tosun, paylaştığı havan mermilerine “Abilerim, arkadaşlarım, kardeşlerim; Sizleri seviyorum. Bu mermi kefereler için… Geyve’ye selamlar, siz rahat olun biz buradayız”  yazarak kendisi ve askerlerimiz için dua istedi.

Askerimizin AZEZ’den gönderdiği paylaşımı sosyal medya hesaplarından paylaşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da; “Zor şartlarda kutsal görev sürdüren askerlerimizi biz de selamlıyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun. Askerlerimiz için her zaman dua ediyoruz” diye yazdı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER