banner28

GEYVE ŞAMPİYONLUĞA HAZIR

Geyve Belediyesi tarafından, Sakaryaspor’un şampiyonluk maçı öncesi Parla tepesi ile Hizmet binası ve Alifuatpaşa mahallesine büyük Sakaryaspor bayrakları asıldı.

GEYVE ŞAMPİYONLUĞA HAZIR
banner3

Sakaryaspor’un final maçı öncesi Geyve şampiyonluğa hazırlandı.

 

Sakaryaspor  Diyarbakırspor ile oynayacağı play off şampiyonlu maçına kilitlendi. Şehrin tüm ilçelerinde hazırlıklar devam ederken Geyve şimdiden şampiyonluğa kilitlendi.Parla tepesi , Geyve Belediyesi binası ile Alifuatpaşa mahallesine büyük Sakaryaspor bayrakları asıldı.

Play of maçında personeline izin verip, maça otobüs kaldırarak Sakaryaspor’a destek olan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, şampiyonluk maçı öncesi Geyve Boğazının simgesi olan Alifuatpaşa Parla tepesinde 20 metre yükseklikte bulunan  Türk Bayrağının altına Sakaryaspor bayrağını göndere çektirdi.

Başkan Kaya “Şehrin evlatlarının şampiyonluk beklediği büyük maç öncesi Sakarya’nın simgesi olan Sakaryasporumuza bir nebze de olsa destek olmak istedik.Şampiyon takımımıza bir jest olarak Sakaryaspor bayrağını Parla Tepesindeki ay yıldızlı bayrağımızın altına göndere çektik. Sakaryaspor hepimizin, onun şampiyonluğu şehrin şampiyonluğu demek diyerek büyük maç öncesi takıma başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER