banner28

Geyve'de Bir İlk! Hobi Bahçe Serası

Sakarya’nın Geyve ilçesinde genç girişimcinin başlattığı çok amaçlı hobi bahçe serası bir hayli ilgi görüyor.

Geyve'de Bir İlk! Hobi Bahçe Serası
banner3

Alifuatpaşa Fidancılık markasıyla Geyve piyasasına farklı ve hızlı bir giriş yapan Yavuz Selim Mazlum, çok amaçlı sera satışıyla bir ilki başlattı.

” PRETTY GREENHOUSE ” ismini verdiği çok amaçlı hobi bahçe serası imalat ve satışına başlandığını belirten Mazlum, toprak ve doğa severlerin bu hobi bahçesiyle toprak özlemlerini gidereceklerini ifade etti.

Çok amaçlı seranın özelliklerinden bahseden Mazlum; pretty greenhouse çok amaçlı seramızı mini ve maxi olmak üzere 2 farklı boyutta satışa sunuyoruz. Mini olan seramızın ölçüleri en 2 mt. boy 2,10 mt yükseklik 1,85 mt. olup kullanıcıya 4,20 m2 olup, Maxi olan seramızın ölçüleri ise en 2 mt. boy 2,10 mt. yükseklik 1,85 mt. olup kullanıcıya 8,40 m2 kullanım alanı sunuyor.

Seralarımızın çok amaçlı olması demek üzerine renkli gölgelik ya da branda örtülerek içerisine  holluk, tünek, yemlik, suluk eklenerek tavuk ya da güvercin kümesi olarak kullanıma uygun hale getirilebilir.

Diğer yönden sonbahar ve kış mevsimlerinde yeşillik marul maydanoz taze soğan gibi kış ürünlerini organik olarak üretip keyifle tüketmenin duygusunu yaşayabilirsiniz.

Seralarımızın fiyatı tanıtım amaçlı olup asgari seviyede tutulmuş olup, ön siparişle en geç 10 gün içinde teslimat ve 30 km ye kadar ücretsiz servis imkanımız mevcuttur.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER