banner28

Geyve 'de Bayram Havası

Geyve Belediyesi’nde yapılan Bayramlaşma törenine her zamanki gibi ilgi büyüktü. Her yaştan Geyveli, halk bayramlaşmasına yoğun ilgi gösterdi.

Geyve 'de Bayram Havası
banner3

Geyve Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine vatandaşların yoğun ilgisi damgasını vurdu.

Kurban Bayramı vesilesiyle Geyve Belediyesinde Bayramın ikinci günü gerçekleştirilen bayramlaşma programına her yıl olduğu gibi vatandaşlar bu yılda yoğun ilgi gösterdi.

Katılan vatandaşlar tarafından beğeniyle tüketilen çeşitli ikramların sunulduğu  Geyve Belediyesindeki bayramlaşma programına; AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Şaban Dişli, 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, BBP Sakarya 5.sıra Milletvekili Adayı Sabahattin Şenol, Milli Emlak Genel Müdür Yard. Mustafa Aşçıoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur  Gökdemir ve yönetim kurulu üyeleri,Ak Parti Geyve Gençlik Kolları, Geyve Muhtarlar ve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, Mahalle muhtarları ve azaları, STK temsilcileri, esnaflar, belediye personeli ve çok sayıda Geyveli vatandaş katıldı.

Geyve Belediye Hizmet binasında gerçekleştirilen ve program boyunca misafirlere çeşitli ikramlarda bulunulurken ev sahibi Başkan Kaya programa katılanlar ile yakından ilgilenerek bayramlarını kutladı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma törenine katılan herkese teşekkür eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya,” bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hemşerilerimizle birlikte belediyemizde bir arada olmak ve bayramlaşmak sevinçlerin en büyüğü.Geyve’nin bütünlüğünü, kardeşliğini, yardımlaşmasını belediyede yapılan törene katılımın yüksekliğinden burada bir kez daha gördük. İnşallah bundan sonraki bayramlaşmalarda da aynı bütünlüğü ve kardeşliği yaşamaya devam ederiz. Bayramlar birlik, beraberlik, kardeşlik ile paylaşma duygularının en üst noktaya ulaştığı özel günlerdir Her zaman savunduğumuz bir şey varki birlikten kuvvet doğar. Barışta, sağlıkta biriz, Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Bu vesileyle minnet duyduğumuz Geyveli kardeşlerimin bir kez daha Bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum”dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 07:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER