Gençler Şehitler İçin Yürüdü

Hendek Gençliğin Düzenlediği Hendek de teröre karşı lanet yürüyüşü yapıldı. Toplumun her kesiminden katılımın olduğu yürüyüşte, terör aleyhine sloganlar atıldı.

Gençler Şehitler İçin Yürüdü
banner3

Son günlerde meydana gelen terör olayları ve şehit haberleri, ülkenin dört bir tarafında protesto edildi. Hendek deki yürüyüşe vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşları yoğun ilgi gösterdiler . ikindi namazından sonra büyük caminin avlusunda kılınan Şehitlerimiz için Gıyabi cenaze namazından sonra saat 18 :30 da meydanda toplanan halk yürüyüşe katıldı. 

      Hendek  meydanından başlayıp üniversite caddesinde son bulan yürüyüşte, terör aleyhine sloganlar atılırken, asker ve polise sahip çıkan sloganlar da atıldı.

Yürüyüşü düzenleyen tertip heyeti teşekkür bildirisi

       Hendek Gençlik üyeleri  Oktay yasa, Muhammet Erci , Halil Kahveci  ,Sıtkı yaz ,Tamer Albayrak  ,Ömer gürbüz  ,Semih Calman Yılmaz Sarac yaptıkları acıklamada  

      "Gıyabi cenaze namazı ve Teröre lanet yürüyüşüne  katılan ve destek veren herkese  teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Biz terörün üstesinden geliriz. Buna gücümüz var, polisimize, askerimize güveniyoruz. Bu güne kadar vatan uğruna şehit olanlara Allahtan rahmet,ailelerine başsağlığı,yaralılara acil şifalar diliyoruz. Yürüyüşe destek veren   Miletvekilimiz Ali İnci ,Kaymakamımız İdris Akbıyık ,Belediye Başkanımız İrfan Püsküllü , Ak parti ilçe başkanımız  Ali Kemal Sofu , MHP ilçe Başkanımız Turgut Babaoğlu, Büyük Şehir Belediye başkan vekilimiz Şenay Sakala ,İlçe emniyet teşkilatımıza  ilçe Müftülüğümüze  ,Belediye Meclis Üyelerimize ,esnaf odası başkanımız Mehmet Demirele  tüm siyasi partilere, Muhtarlarımıza ,Sivil Toplum kuruluşlarımıza ve   bütün Hendek halkımıza  esnafımıza   teşekkür ediyoruz.”

 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER