Gençler İstedi Başkan Alemdar Hayata Geçirdi

Serdivan Belediyesi ilçe genelinde hayata geçirdiği meydan projeleri ile bir yandan unutulmaya yüz tutan mahalle kültürümüzü tekrar yaşatırken diğer yandan her mahalleye yeni park ve sosyal donatı alanları projesi ile de gençlere yatırım yapmaya devam ediyor.

Gençler İstedi Başkan Alemdar Hayata Geçirdi
banner3

2014 yerel seçimlerinin ardından mahalle statüsüne kavuşan köylere yönelik yapılan yatırımlar arasında özellikle gençlerden büyük beğeni alan sosyal donatı alanlarının sonuncusu Kuruçeşme’de hayat buluyor.

 

“Her mahalleye yeni bir park” projesi kapsamında yeşil doğası ile öne çıkan Kuruçeşme Mahallesi’nde gençler Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan talep ettikleri futbol sahasına kavuşuyor.

 

Gençlerin taleplerini değerlendiren ve çalışmalara hemen başlanılması talimatı veren Başkan Alemdar, Kuruçeşme Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çocuk parkının hemen yanında bulunan yaklaşık 880 m2 lik alının çim futbol sahası olarak değerlendirildiğini söyledi.

 

            Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, gençlerin spor yaparak sosyalleşebilecekleri yeni projelerin ilçe genelinde hayata geçirilmeye devam edeceğini belirterek, “Tüm hemşehrilerimizin sosyal yaşantısı da tüm diğer ihtiyaçları gibi bizim için son derece önemli. Onlara sosyal yaşamlarını destekleyecek mekanlar kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER