banner28

Genç Atölye ve SAMEK Yaz Kursları'na Eğlenceli Veda

Büyükşehir Belediyesi Genç Atölye ve SAMEK’lerde 6 haftalık yaz kursu sona erdi. Kama, “Kursiyerlerimiz yaz dönemi boyunca çok çalışarak sorumluluklarını yerine getirdiler.  Gençlerimizin kendilerini Büyükşehir’le keşfetmelerinden dolayı mutluluk duyuyorum. Bugünün çocuklarımızın hafızalarında güzel bir anı olarak kalmasını istiyorum” dedi.

Genç Atölye ve SAMEK Yaz Kursları'na Eğlenceli Veda
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi başkanlığı bünyesinde devam eden Genç Atölye ve SAMEK’lerde 6 haftalık yaz kursu sona erdi. Çocuklar Poyrazlar Gölü’nde düzenlenen Kapanış Programında güzel havanın ve etkinliğin tadını çıkardı.

 

Güzel bir anı

Yaygın Eğitim Şube Müdürü Halide Kama, “6 haftalık güzel bir yaz kursu dönemi geçirdik. Şimdi çocuklarımızla beraber Yaz Kurslarının bitimini kutlamak için Poyrazlar Gölü’nde güzel bir piknik organizasyonu düzenledik. Oyunlar, danslar, müzikler kısacası her şey çocuklarımızın mutluluğu için. Kursiyerlerimiz yaz dönemi boyunca çok çalışarak sorumluluklarını yerine getirdiler. Gençlerimizin kendilerini Büyükşehirle keşfetmelerinden dolayı mutluluk duyuyorum. Bugünün çocuklarımızın hafızalarında güzel bir anı olarak kalmasını istiyorum. İnşallah daha nice güzel etkinliklerle çocuklarımızın yüzlerini güldürebiliriz” ifadelerine yer verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER