Gelişmiş Şehirlerde Kullanılan Modern Bir Kavşak!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak kullanıma açılan Büyük Yazlık Kavşağına vatandaşların tepkisi sürüyor.

Gelişmiş Şehirlerde Kullanılan Modern Bir Kavşak!
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve kullanıma açıldığı günden beri vatandaşların sürekli şikayetçi olduğu ve kullanım zorluğu yaşatan Büyük Yazlık Kavşağına tepkiler sürüyor.

Her gün onlarca kaza tehlikesinin yaşandığı söylenen kavşak ile ilgili Sakarya Büyükşehir belediyesini mail ve telefon  yağmuruna tutan vatandaşlar buraya bir çözüm getirilmesini istiyorlar.

Yazlık kavşağı ile ilgili büyükşehir belediyesi çözüm masasına şikayette bulunan Gökay Köksal adlı vatandaş yetkililerden buraya acilen bir çözüm bulunmasını istedi. Sağlık personeli olan Gökay Köksal şikayetinde, İşi ve ikameti gereği kavşağı sıklıkla kullanmak zorunda olduğunu ve  her gün defalarca kaza riski ile karşı karşıya kaldıklarını belirterek “Ailem ve ben iş ve evimim bölgede olması nedeni ile kavşağı her gün kullanmak zorundayım. Her an kaza riski ile yol almaya çalışıyoruz. Burasının çok daha modern ve üstten geçitli bie şekle dönüştürülerek daha kullanışlı hale getirilmesini talep ediyorum” diyerek çözüm masasına başvurdu.

Gökay Köksal’ın başvurusuna cevap veren Büyükşehir Belediye yetkilileri, kavşağın modern olduğunu, dikkatli kullanıldığında bir kaza olmayacağını belirtti.

Gelen cevap mesajı sonrasında tepksinin sosyal medya da paylaşan Köksal “Sakarya Yazlık’ta yeni yapılan büyük Karaman kavşağı ile ilgili şikayetimi Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ilettim ve aldığım CEVAP(!)(?)
Şikayet ve cevap yukarıda, YORUM SİZİN DOSTLAR..:)) Gülermisin ağlarmısın (!)
Nasıl bir anlayış ile yönetiliyor Sakarya düşünün” ifadelerini kullandı.

İşte Gökay Köksal’ın mesajı ve gelen cevap;

 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 20:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER