Gazi Süleymanpaşa Camii Tuvaletleri Artık Temiz

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın talimatı ile Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii avlusunda bulunan Tuvalet lavaboları ücretsiz oldu.

Gazi Süleymanpaşa Camii Tuvaletleri Artık Temiz
banner3

Göreve geldiği günden bu yana önemli atılımlar ve değişikler yapmayı sürdüren Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Akyazı Gazi Süleyman paşa Camii avlusunda bulunan Tuvalet lavaboların ücretsiz olması için talimat vererek uygulamayı resmen başlattı.

Tuvaletlerin ücretsiz olması ile temizlik ve hijyen konusunda sıkıntı olmaması için önlem alan Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan tuvaletlerde sürekli görev yapacak bir temizlik elemanı görevlisi yerleştirdi.
Camii lavabosunu kullanmak üzere gelen Akyazılı vatandaşların ücretsiz tuvalet uygulaması ile yüzleri gülerken, Başkan Akcan’ın bu uygulamasından memnun olduklarını dile getirerek Başkan Akcan’a da teşekkür ettiler.
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “Akyazı’mızın simgesi haline gelmiş Akyazı Gazi Süleyman paşa camiimizin tuvaletleri artık hem tüm halkımıza ücretsiz, hem de tuvaletler artık daha temiz tüm Akyazı’mıza hayırlı uğurlu olsun  ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER