banner28

GAZETECİ – YAZAR CİNAL İLE ESKİLER YAD EDİLDİ

Akyazı’nın yetiştirmiş olduğu önemli gazetecilerden olan Gazeteci- Yazar Yusuf Cinal Akyazı Kaymakamı, Belediye Başkanı ve dostları ile dün akşam Kuzuluk’da bir araya geldi.

GAZETECİ – YAZAR CİNAL İLE ESKİLER YAD EDİLDİ
banner3

Akyazı’nın yetiştirdiği önemli ve değerli bir yazar ve aynı zamanda gazeteci olan Yusuf Cinal dün akşam Kuzuluk’ta dostları ile bir araya geldi.

Şu anda Belçika’da ikamet eden ve Belçika’da Yenihaber.be isimli bir internet haber sitesinin de sahibi olan Gazeteci Yazar Yusuf Cinal yeni yazdığı ve bastırdığı “Adresine Yazılar” adlı kitabını da ayağının tozu ile memleketi Akyazı’ya getirdi. Dostlarına imzalayarak hediye etti.

Kuzluk mahallesinde Balıkçı Hüseyin’de bir araya gelen Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Üstün, Belediye Eski Meclis Üyeleri Cevdet Akbaş ve Ömer Türkyılmaz, Akyazılı İşadamı Yılmaz Çetin ve Alaatin Akcan katıldı.

Yazdığı köşe yazılarında sıkça Akyazı’dan ve eski günlerden bahseden Cinal Dostlarla görüşmelerinde yine eskiler yad edildi.


 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER