banner28

Fizik Tedavide Bekleyen Hasta Kalmayacak

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Fizik Tedavi Ünitesi yenilenen yüzüyle hasta memnuniyetini arttırdı.

Fizik Tedavide Bekleyen Hasta Kalmayacak
banner3

ÜNİTE YENİLENDİ

SAÜEAH Fizik Tedavi Ünitesine yönlendirilen ve çağırılmayı bekleyen hasta sayılarındaki artışa çözüm bulmak amacıyla ihale yoluyla hizmet alımına gidilerek 10 Nisan 2017 tarihinde Merkez ve Korucuk Kampüste hizmet veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi yenilendi. Son teknoloji cihazlarla donatılan ünitede Merkez Kampüste 28 elektro kabini, 2 rehabilitasyon odası hizmet vermeye başlarken, Korucuk Kampüste ise 16 elektro kabini, 1 rehabilitasyon odası hizmete açıldı.

YOĞUNLUK AZALTILDI

Bünyesinde beş Fizik Tedavi Teknikeri, üç Fizyoterapist çalışan Ünitede, hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri ile cumartesi günleri de 8:00 – 17:00 saatleri arası hizmet veriliyor. Yenilenen ve güçlenen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi bir aylık periyotta Merkez Kampüste ortalama bir günde 120 elektro, 25 rehabilitasyon hizmeti verirken, Korucuk Kampüste de 80 elektro ve 15 rehabilitasyon hastasına hizmet veriliyor.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER