Fikir ve Sanat Akademisi'nden 'Müzikli' Kapanış

26 Aralık itibari ile güz dönemini tamamlayan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi, kapanışı TRT’de yayınlanan “Can Veren Pervaneler” programının sunucusu Hayati İnanç’la gerçekleştirdi.

Fikir ve Sanat Akademisi'nden 'Müzikli' Kapanış
banner3

İnanç’ın katılımıyla düzenlenen “Dinle Sözü” isimli müzikli söyleşi programına, Akademi öğrencilerinin yanı sıra vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

 

“Müzikli Söyleşi” şeklinde icra edilen programda solist olarak sahne alan Ahmet Musa Bala ve Abdullah Uysal birbirinden değerli besteleri yorumlarken, Hayati İnanç ise seslendirilen eserler üzerinden keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

 

Konuklar Müzikli Söyleşi programında okunan eserleri kendileri için hazırlanan kitapçıklardan takip etme ve birlikte seslendirme imkanı da buldular.

 

Hayati İnanç Kimdir?

 

1961, Denizli doğumlu. Lisansını 1984’te İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Avukatlığın yanı sıra yayıncılık, yöneticilik, denetçilik, öğretmenlik ve sunuculuk yaptı. "En değerli iş, insana yatırım" diyerek; klasik eserlerden edindiği heyecanı, her yaştaki gençlerle paylaşmak hayat tarzı oldu. Yurdun çeşitli yerlerde seri konferanslar vermektedir.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2015, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER