banner28

Ferizlide Ramazan Etkinlikleri Büyük İlgi Görüyor    

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ferizli Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ramazan 2018 etkinlikleri Ferizli’de büyük ilgi gördü. Mehteran gösterisi ve çocuk etkinlikleri ile Ferizli’de 7 den 70’e herkes renkli bir gece yaşadı.

Ferizlide Ramazan Etkinlikleri Büyük İlgi Görüyor    
banner3

İlçeleri gezen ve Ramazan coşkusuna ortak olan mobil sahne Ferizli’de Pazar yerine kuruldu. Program saat 21.00’de Mehteran gösterisi ile başladı. Halkı coşturan Büyükşehir Mehteran takımı uzun uzun alkışlandı. Çocuklara yönelik eğlencelerin sergilendiği ramazan 2018 etkinliklerine gelen çocuklar; aileleri ve yakınlarıyla beraber keyifli ve güzel bir gece yaşadılar. Hacivat’la Karagöz, Nasreddin Hoca, Tuzsuz Deli Bekir ve keloğlan oyunları ile coşan ve eğlencenin doyumsuz tadını alan çocuklar, adeta gece bitmesin diye dua ettiler. Ayrıca bu güzel gecede çocuklara yönelik eğlenceli yarışmalar yapılarak hediyelerde verildi.

 

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’Mübarek Ramazan’ın coşkusunu, muhabbetini ve bereketini en güzel şekilde yaşıyoruz. Bu geceyi ilçemizde tertipleyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ederiz. Tüm halkımıza hayırlı ve bereketli ramazanlar diliyorum’’ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER